Ako si preniesť doménu ku Speedweb hostingu?

Máte už zaregistrovanú doménu a chcete využívať naš webhosting?

Migrácia ku nám sa naozaj oplatí. Získajte 50 % zľavu z webhostingu na prvý rok.

Prevodom získate

  • - stabilný webhosting
  • - vynikajúce ceny domén
  • - správa DNS záznamov
  • - správa domény a webhostingu cez prehľadný Control Panel
  • - históriu platieb a fakturácie
  • - neobmedzená možnosť obsluhy viacerých domén pod jedným účtom
  • - pokročilé emailové funkcie k webhostingu
  • - automatická inštalácia CMS

Začnite hneď overením domény:

Cenník domén Ako preniesť doménu ku SpeedWeb

Prevod .sk domény

Stačí vyplniť objednávku, pričom treba vybrať voľbu transfer. Po odoslaní objednávky Vám príde dokument F5, ktorý je potrebné potvrdiť a poslať poštou Centrálnemu registrátorovi. Po zmene registrátora a presune dát na naše servery, nam date verieť, a my doménu spustíme z našich serverov

Prevod .eu domény

Pre zmenu registrátora .eu domény je potrebné požiadať súčasného registrátora o zaslanie Auth code (autorizačný kód), ktorý nám pošlete a my doménu prevedieme pod našu správu. Podľa pravidiel EURid je prevod domény podmienený úhradou predlžovacieho poplatku. Po prevedení domény sa k registračnému obdobiu pripočíta jeden rok naviac.

Prevod .com, .net, .info, .biz, .org domén

Pre zmenu registrátora .eu domény je potrebné požiadať súčasného registrátora o zaslanie Auth code a odomknúť doménu pre transfér. Po spustení transféru sa zasiela potvrdzujúci mail na email administratívneho kontaktu. V tomto emaily je link na potvrdenie transferu. Na tento link treba kliknúť a potvrdiť transfer.

Prevod je podmienený uhradením predlžovacieho poplatku na jeden rok. Po prevedení domény sa k existujúcemu dátumu expirácie pripočíta ďalší kalendárny rok naviac.

Asistovaná migrácia

Ak máte problém s presunom webu a emailov, neváhajte nás kontaktovať. Nas tím Vám ochotne poradí a pomôže. Dôležité pri presune domény je to, aby ste mali platné prístupy k dátam u súčasného registrátora.