Ako si preniesť doménu ku Speedweb hostingu?

Máte už zaregistrovanú doménu a chcete využívať naš webhosting?

Migrácia ku nám sa naozaj oplatí. Získajte 50 % zľavu z webhostingu na prvý rok.

Prevodom získate

  • - stabilný webhosting
  • - vynikajúce ceny domén
  • - správa DNS záznamov
  • - správa domény a webhostingu cez prehľadný Control Panel
  • - históriu platieb a fakturácie
  • - neobmedzená možnosť obsluhy viacerých domén pod jedným účtom
  • - pokročilé emailové funkcie k webhostingu
  • - automatická inštalácia CMS

Začnite hneď overením domény:

Cenník domén Ako preniesť doménu ku SpeedWeb

Prevod .sk domény

Transfér domény sa robí pomocou Auth kódu, ktorý vám vydá súčasný registrátor. Uvedený kod zadáte pri objednávke, pripadne nám ho môžete poslať emailom. Transferom sa doména predĺži o rok. Po zmene registrátora a presune dát na naše servery, nam date verieť, a my doménu spustíme z našich serverov

Prevod .eu domény

Pre zmenu registrátora .eu domény je potrebné požiadať súčasného registrátora o zaslanie Auth code (autorizačný kód), ktorý nám pošlete a my doménu prevedieme pod našu správu. Podľa pravidiel EURid je prevod domény podmienený úhradou predlžovacieho poplatku. Po prevedení domény sa k registračnému obdobiu pripočíta jeden rok naviac.

Prevod .com, .net, .info, .biz, .org domén

Pre zmenu registrátora .eu domény je potrebné požiadať súčasného registrátora o zaslanie Auth code a odomknúť doménu pre transfér. Po spustení transféru sa zasiela potvrdzujúci mail na email administratívneho kontaktu. V tomto emaily je link na potvrdenie transferu. Na tento link treba kliknúť a potvrdiť transfer.

Prevod je podmienený uhradením predlžovacieho poplatku na jeden rok. Po prevedení domény sa k existujúcemu dátumu expirácie pripočíta ďalší kalendárny rok naviac.

Asistovaná migrácia

Ak máte problém s presunom webu a emailov, neváhajte nás kontaktovať. Nas tím Vám ochotne poradí a pomôže. Dôležité pri presune domény je to, aby ste mali platné prístupy k dátam u súčasného registrátora.