Mini webhosting

  • 5G priestor pre váš web
  • Neobmedzený počet emailových kont a databáz
  • Neobmedzený mesačný prenos dát
  • Inštalácia cms v administrácií, wordpres, joomla
  • Pokročilé funkcie webhostingu už v programe Mini len za 24 €/rok

Začnite hneď overením domény:

Cenník domén Ako preniesť doménu ku SpeedWeb

Webhosting MINI pre firemné aj osobné weby

Webhosting Mini je určený pre všetkých, ktorých webová stránka vyžaduje maximálne 5G priesotru. Program Mini ponúka všetky funkcie moderného webhostingu ako je SSH prístup, pokročilá správa emailov (filtre, whitelist, blacklist), či automatickú inštaláciu CMS

Webmail

Pristupujte k svojim emailom kedykoľvek a kdekoľvek cez webové rozhranie. Takto môžete svoju poštu čítať i posielať nové správy napríklad i v ľubovoľnej internetovej kaviarni bez potreby inštalovať alebo nastavovať softvér alebo ukladať svoje heslá na cudzích počítačoch.

MX hub

Unikátny systém pre spracovanie prichádzajúcich emailov. Kontroluje prichádzajúcu poštu na prítomnosť vírusov, odhaľuje nevyžiadanú poštu - SPAM a umožní vám rozhodnúť sa čo s takýmito správami urobiť (zmazať, prijať, uložiť do zvláštneho adresára pre nevyžiadanú poštu. Mailhuby sú rozmiestnené v rôznych datacentrách, preto je vždy doručenie emailov 100%.

Pravidelné zálohovanie

Všetky vaše dáta denne zálohujeme ako v rámci servera tak i na vzdialené zálohovacie zariadenia pre prípad živelnej udalosti v priestoroch serverovne. Pravidelné zálohy databáz za niekoľko posledných dní sú k dispozícii priamo vo vašom ftp priestore, aby ste si vedeli i sami kedykoľvek obnoviť dáta.

Hosting Obsahuje

PHP, MySQL, Pgsql, Cron

POP3, IMAP, SSL, SMTP

FTP Priestor,Lets Encrypt Certifikty

Priestor pre emaily

Antispamovú ochranu

Pravidelné 24h backupovanie

Webmail/Webftp rozhrania

neobmedzený mesačný prenos dát

Máte otázky? Zavolajte nám alebo napíšte.