Maxi webhosting - maximálny výkon pre vašu webstránku

  • Webhosting pre tie najnáročnejšie weby
  • Neobmedzený počet emailových kont a databáz
  • Neobmedzený mesačný prenos dát
  • Maximálna kapacita len za 60 € / rok

Začnite hneď overením domény:

Cenník domén Ako preniesť doménu ku SpeedWeb

Maxi webhosting pre náročné weby

Maxi webhosting je špičkový webhosting pre náročné weby, eshopy a veľké spoločnosti. Poskytuje neaopocet emailov a databaz. Samozrejmosťou je podpora najpoužívanejších redakčných systémov ako Wordpress, Drupal, PrestaShop a ďalších.

Webmail

Pristupujte k svojim emailom kedykoľvek a kdekoľvek cez webové rozhranie. Takto môžete svoju poštu čítať i posielať nové správy napríklad i v ľubovoľnej internetovej kaviarni bez potreby inštalovať alebo nastavovať softvér alebo ukladať svoje heslá na cudzích počítačoch.

MX hub

Unikátny systém pre spracovanie prichádzajúcich emailov. Kontroluje prichádzajúcu poštu na prítomnosť vírusov, odhaľuje nevyžiadanú poštu - SPAM a umožní vám rozhodnúť sa čo s takýmito správami urobiť (zmazať, prijať, uložiť do zvláštneho adresára pre nevyžiadanú poštu. Mailhuby su rozmiestnené v rôznych datacentrách, preto je vždy doručenie emailov 100%.

Pravidelné zálohovanie

Všetky vaše dáta denne zálohujeme ako v rámci servera tak i na vzdialené zálohovacie zariadenia pre prípad živelnej udalosti v priestoroch serverovne. Pravidelné zálohy databáz za niekoľko posledných dní sú k dispozícii priamo vo vašom ftp priestore, aby ste si vedeli i sami kedykoľvek obnoviť dáta.

Získaj Doménu Zadarmo
Ak si zakúpite hostingový program MAXI, ako bonus získavate doménu .eu, .sk, .com alebo .cz ZDARMA.


Získať

SSL certifikáty

SSL certifikát zvýši vašu dôveryhodnosť SSL certifikát umožňuje šifrovanie dát na ceste medzi návštevníkmi stránky a serverom, kde je stránka umiestnená, pričom je aj identifikátorom vlastníka certifikátu. V prípade, že dochádza na vašej stránke k výmene citlivých informácii a záleží vám na ochrane týchto dát, zabezpečené pripojenie by malo byť samozrejmosťou.

Najpredávanejšie SSL certifikáty

RapidSSL37,0 € / rok
RapidSSL - WildCard 99,0 € / rok
Viac informácií

Máte otázky? Zavolajte nám alebo napíšte.